Úvod Koupelnové doplňky KOUPELNY VENUS

Koupelnové doplňky KOUPELNY VENUS

Mějte ve své koupelně vždy všechno po ruce a pěkně srovnané. Nabízíme koupelnové doplňky, díky kterým bude vaše koupelna vždy jako ze škatulky. Navíc u nás naleznete i pevnostní madla, která ocení zejména starší osoby a osoby se sníženou možností pohybu. Jsou vhodná i tehdy, pokud koupelnu užívají malé děti. Nabízíme i další užitečné vybavení, jako jsou mýdlenky, věšáky, poličky, držáky na ručníky i další nezbytnosti, díky kterým se stane každá koupelna tou nejpraktičtější místností.

Zrušit filtr
rozměry:
                     
Parametry

1 položka

Úhlové madlo V301102011

  • od 600 Kč

Dostupnost do 3 dnů

Úhlové držadlo do sprchy.Koupelnové doplňkyV koupelně doporučujeme mít systém. Pořízením správného vybavení a koupelnových doplňků si nejen ušetříte nervy s hledáním a organizováním věcí v koupelně, ale také si ušetříte spoustu práce při úklidu. Díky elegantnímu designu všech poliček, držáku a dalšího vybavení, které vám nabízíme, navíc získá vaše koupelna příjemný a moderní vzhled.

Koupelna jako ze škatulky

Protože je koupelna místností, ve které je hygiena velmi důležitá, nabízíme vám kvalitní čisticí prostředky do koupelny. Najdete u nás známé osvědčené značky Ravak, Roltechnik a další. Slouží nejen pro úklid koupelny jako takové, ale také na čištění sprchových koutů, van a vaniček. Protože jsme odborníky na koupelnové vybavení, máme pro vás i speciální přípravky na hydromasážní vany. Jedině správnou údržbou zajistíte dlouhodobý krásný vzhled a správnou funkčnost vašeho vybavení.

Odběr akcí a novinek

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

© 2019, Koupelny Venus – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky