Sprchová vanička RECTAN-M 120x90, 8000168

Doprava zdarma

Sprchová vanička RECTAN-M 120x90, 8000168

Sprchová vanička RECTAN-M 120x90, 8000168

Sprchová vanička obdélníková RECTAN-M 120x90, litý mramor, Roltechnik. Detailní informace

Cena s DPH 6 442 Kč
Cena bez DPH 5 324 Kč
Běžná cena 8 590 Kč
Ušetříte 2 148 Kč

Produkt již bohužel není dostupný

Dostupnost do 3 dnů
Kód produktu 8000168

Detailní popis Sprchová vanička RECTAN-M 120x90, 8000168

Elegantní tvar, prvotřídní zpracování, dostatek místa při sprchování. To vše vám nabízí obdélníková sprchová vanička RECTAN-M z litého mramoru. Chcete-li i vy mít toto vše ve své koupelně, tak už dál neotálejte.

Technické provedení Vanička je vyrobena z přírodního materiálu, vhodného pro koupelnové vybavení, a to z litého mramoru. Mramorové vaničky mají skvělé termoizolační vlastnosti. Voda i vanička se rychleji ohřejí a zůstávají déle vyhřáté, takže se už nemusíte obávat šoku ze stoupnutí na ledovou vaničku. Vzhledem k velmi nízké nástupní hraně, pouhé 3 cm, je vanička ideálním řešením do bezbarierových koupelen. Povrch je vybaven protiskluzovou úpravou. Tím se značně snižuje pravděpodobnost uklouznutí a vy si díky tomu můžete svou koupel více užít. I přes protiskluzovou úpravu je povrch vaničky hladký a příjemný na dotek. To zajišťuje snazší údržbu. Hladký povrch skvěle přilne k těsnění dveří a zástěn. Voda zůstane jen tam, kde má být. POZOR! Sprchovou vaničku dodáváme  Možností instalace je víc U této sprchové vaničky si můžete vybrat ze 2 typů instalace:

  • přímo na podlahu

  • na hotový obklad pomocí speciálních nožiček

Nastavitelné nožičky k akrylátovým vaničkámZvolíte-li možnost osazení pomocí speciálních nožiček, můžete se radovat. Nožičky jsou totiž zahrnuty v ceně vaničky, naleznete je v balení po 5 kusech a jsou nastavitelné. Díky tomu je možné eliminovat drobné nerovnosti na podlaze a vanička tak bude stát hezky v rovině.K instalaci podezděním, je nejlepší vaničku obložit kachličkami. Vanička z litého mramoru? Jednoznačně ano! Co je litý mramor? Tento materiál se vyrábí ze směsi dolomitu, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviva. Vaničky z litého mramoru odléváme ve formě, čímž dosáhneme stejnorodosti materiálu ve všech částech vaničky. Díky hladkému povrchu vyhovuje přísným hygienickým normám, a také je nenáročný na údržbu. Litý mramor disponuje skvělými izolačními schopnostmi, což zajišťuje, že voda ve vaničce, i vanička samotná, zůstává déle teplá. I přesto, že je materiál tenký, má vanička nosnost až neuvěřitelných 300 kg! Není však nezničitelná. Použitý materiál je velmi kvalitní, a díky tomu jsou vaničky odolné vůči mechanickému poškrábání či opotřebení. Mramorové vaničky je možné tónovat do různých barevných odstínů. Už se více nerozmýšlejte, mramor je to pravé ořechové!

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Sprchová vanička RECTAN-M 120x90, 8000168

rozměry: 1200x900

Nahoru

Zobrazit detailní informace »