Sprchová vanička TAHITI-M 90x90, 8000065

Doprava zdarma

 Sprchová vanička TAHITI-M 90x90, 8000065

 Sprchová vanička TAHITI-M 90x90, 8000065

Sprchová vanička čtvrtkruhová TAHITI-M 90x90, litý mramor, Roltechnik. Detailní informace

Cena s DPH 4 492 Kč
Cena bez DPH 3 713 Kč
Běžná cena 5 990 Kč
Ušetříte 1 498 Kč

Produkt již bohužel není dostupný

Dostupnost do 3 dnů
Kód produktu 8000065

Detailní popis Sprchová vanička TAHITI-M 90x90, 8000065

Čtvrtkruhová sprchová vanička TAHITI-M z litého mramoru perfektně doplní váš sprchový kout. Mramorové vaničky skvěle zapadnou do koncepce luxusních koupelen. Výhodou je variabilní možnost instalace.

Technické provedení Vanička je vyrobena z litého mramoru, což je přírodní materiál, který se vyznačuje dlouhou životností a vysokou odolností. Je přizpůsobivá okolní teplotě a díky tomu není na dotek nepříjemně studená jako klasické plechové vaničky, které byly populární v dřívějších dobách. Mysleli jsme na vaše bezpečí a tak jsme vaničku vybavili protiskluzovým povrchem. Litý mramor je velice oblíbený pro svou snadnou údržbu. Na jeho hladkém povrchu totiž neulpívají mastnosty a nečistoty a čištění tak jde jedna báseň.POZOR! Dodávka vaničky nezahrnuje dodávku sifonu.

Možností instalace je víc U této sprchové vaničky máte možnost vybrat si rovnou ze 3 typů instalace:

  • přímo na podlahu

  • na hotový obklad pomocí speciálních nožiček

  • instalace podezděním

Můžete se rozhodnout pro montáž na hotový obklad pomocí speciálních nožiček, které jsou zahrnuty v ceně vaničky. Nožičky se prodávají po 5 kusech a jsou nastavitelné. Díky tomu dokážete eliminovat drobné nerovnosti na podlaze a vanička bude stát hezky v rovině.Rozhodnete-li se pro instalaci podezděním, bylo by vhodné vaničku následně obložit a nebo k ní pořídit čelní panel. Záleží na vás, zda se rozhodnete pro lépe vypadající obložení nebo pro lehčí instalaci panelu.  Vanička z litého mramoru? Jednoznačně ano!

Co je to vlastně litý mramor? Tento materiál se vyrábí ze směsi dolomitu, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviva. Vaničky z litého mramoru odléváme ve formě, čímž dosáhneme stejnorodosti materiálu ve všech částech vaničky. Díky hladkému povrchu vyhovuje přísným hygienickým normám a také se snadno udržuje. Litý mramor disponuje skvělými izolačními schopnostmi a tak voda ve vaničce, i vanička samotná, zůstává déle teplá. I přesto, že je materiál tenký, má nosnost až neuvěřitelných 300 kg! Použitý materiál je velmi kvalitní a díky tomu jsou vaničky odolné vůči mechanickému poškrábání či opotřebení. Už se více nerozmýšlejte, mramor je to pravé ořechové!

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Sprchová vanička TAHITI-M 90x90, 8000065

rozměr: 90x90
Rozměry 900x900
radius 550
půdorys čtvrtkruh

Nahoru

Zobrazit detailní informace »